Odtwarzacz strumieniowy RASMUS

Odtwarzacz strumieniowy RASMUS

Odtwarzacze strumieniowe RASMUS wykonywane są na indywidualne zamówienie.

 

Odtwarzacz jest źródłem dźwięu z wyjściem cyfrowym SPDiF który poprzez kabel cyfrowy podłączamy do konwertera cyfrowo analogowego czyli DAC-a

 

Odtwarzacz wykonany jest w oparciu o mikrokomputer Raspberry Pi3 oraz cyfrową kartę dżwiękową (Digi One, Sugnature, Hifi Berry Digi+.... )

System operacyjny to Volumio (czyli archlinux przeznaczony wyłącznie do odtwarzania muzyki na najwyższym poziomie). System jest bardzo stabilny i szybki.

 

Do obsługi naszego RASMUS-a wykorzystujemy każde urządzenie znajdujące się w obrębie naszej sieci WiFi jak smartfony lub komputery.

 

Interfejs użytkownika jest bardzo prosty i intyicyjny.

 

Dostępne są również dodatkowe darmowe "wtyczki" jak: Tidal, Spotyfi, Radio Paradise i wiele innych dzięku którym możemy korzystać z nieograniczonego dostępu do bibliotek musycznych.

 

Rekomendujemy podłączenie kablem Ethernet ze względu na stabilność łącza i szybkość transmisji.

 

 

Urządzenie posiada dedykowane zasilanie które wykonane jest na odpowiednio dobranych wysokiej klasy komponentach.

 

Każdy element ma wpływ na dźwięk dlatego w zależności od budżetu wykonujemy takie urządzenia pod indywidualne zamówienie.

 

Ceny wahają się od 1250 zł do 5000 zł

 

W przypadku tych najdroższych urządzenie posiada zdublowane systemy zasilania w tym zasilanie samej karty dźwiękowej Digi One Signature z Akumulatora i może być wyposażone w wyświetlacz LCD.

 

 

 

 

Specyfikacja

Zasilanie230V
System OperacyjnyVolumio
wejścia:Ethernet Gbit
USB - 4 szt
Wyjście:SPDiF Cyfrowe 75Ohm
Waga:od 1 kg do 10 kg
Kolor obudowyCzarny
Front na życzeniedrewniany